• Przedstawienie ,,Złotowłosa i trzy misie"

• Uczniowie klasy 6 b, pod kierunkiem pani Agaty Pilch przygotowali przedstawienie na podstawie bajki ,,Złotowłosa i trzy misie". Bajkę wystawili po angielsku dla wszystkich czwartoklasistów, a Złotowłosą zastąpił Złotowłosy. Wszyscy dobrze się bawili.

• Makiety Układu Słonecznego w wykonaniu kl. I a

• Kosmos i miejsce Ziemi we Wszechświecie zawsze wzbudzają dużą ciekawość. Nawiązując do książki Wandy Chotomskiej ,,Dzieci pana Astronoma", uczniowie z kl. Ia podjęli się wykonania dodatkowej pracy - przestrzennej makiety Układu Słonecznego. Było kosmicznie!

• Międzynarodowy Dzień Książki dla dzieci z Europe Direct Rzeszów: przystanek Szwecja

• 3 kwietnia 2023 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Książki dla dzieci z Europe Direct Rzeszów: przystanek Szwecja. Zaproszeni goście (z Biblioteki Pedagogicznej w Lubaczowie) pani Renata Stefanik i Wiesława Olchowy czytały uczniom klasy I oraz III literatura szwedzką - powieść Astrid Lindgred ,,Pippi Pończoszanka". Dodatkową atrakcję stanowiła główna postać: Pippi, za którą przebrała się D. Pilipkiewicz z kl. 6 b. Akcję Międzynarodowego Dnia Książki przygotowały panie: Rozalia Kopa i Joanna Kopeć.

• Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole

• 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła również włączyła się w akcję jako znak solidarności z osobami z autyzmem. Tego dnia uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko. Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje.